NASZA SPECJALNOŚĆ

W firmie STAGÓRS zajmujemy się projektowaniem i produkcją damskiego obuwia wysokiej jakości. Nasza specjalność to produkty, które stanowią połączenie jakości, komfortu i piękna. Lojalność wobec tych trzech uniwersalnych zasad to gwarancja tworzenia produktów, które służą naszym klientom przez lata. Dzięki bogatemu doświadczeniu, rzetelności i stałemu poszerzaniu kompetencji nasza firma działa na rynku obuwniczym od 1989 r. Ciekawe wzornictwo, wykwalifikowani pracownicy oraz wysokiej jakości materiały to najcenniejsze zasoby STAGÓRS, które stanowią wartość naszej firmy. Cieszymy się reputacją wiarygodnego partnera, zaufanego producenta oraz solidnego pracodawcy.

WZORNICTWO I NAJLEPSZE MATERIAŁY

W każdym sezonie inspirujemy się obowiązującymi trendami, tworząc tym samym kilkadziesiąt nowych i oryginalnych wzorów. Szeroki wybór asortymentu pozwala znaleźć model idealny dla każdej z Pań. Nasze obuwie wyróżnia dbałość o detale, nowoczesne i eleganckie wzornictwo oraz jakość wykonania. Modele dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Tworzymy obuwie z wykorzystaniem materiałów pochodzenia polskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz tureckiego. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i skór to gwarancja wygody i komfortu użytkowania.

NASZA HISTORIA – ROK 1989

Historia STAGÓRS rozpoczyna się w 1989 r. W małym zakładzie, gdzie za pomocą systemu ręcznego montażu, PAWEŁ JUCHA produkował pierwsze modele obuwia, stawiając na wysoką jakość swoich produktów. Z roku na rok cieszyły się one coraz większą popularnością i uznaniem wśród konsumentów. Z biegiem czasu firma, zmierzając w kierunku zwiększenia produkcji, zatrudniła nowych pracowników oraz poszerzyła ofertę dostępnych modeli. Oznaczało to większą liczbę oferowanych artykułów, ale również zwiększenie swojej konkurencyjności w regionie. Nazwa STAGÓRS pochodzi od miejscowości – Stanisław Górny w województwie małopolskim, która od samego początku stanowiła siedzibę firmy. To właśnie tu, zaledwie 13 km od Wadowic, projekty obuwia STAGÓRS zyskują ponadczasowy styl i formę.

ROK 2000

Kilkunastoletnie doświadczenie oraz stały wzrost zadowolonych odbiorców produkcyjnego. Wyposażony w nowoczesny park maszynowy stanowi gwarancję obuwia najwyższej jakości. Wprowadzenie nowych technologii pozwoliło na automatyzację procesu montażu, przy pełnym zachowaniu wartości naszych produktów. Bazując na wyselekcjonowanych materiałach i wyjątkowym wzornictwie, od lat tworzymy oryginalne kolekcje, które trafiają w gusta najbardziej wymagających klientów.

WSPÓŁPRACA

Do naszych głównych odbiorców i partnerów biznesowych należą hurtowanie, sieci handlowe oraz i oryginalnych krajowe i zagraniczne sklepy obuwnicze. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości rozwoju. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Interesuje cię współpraca z naszą firmą?

Zadaj nam pytanie poprzez formularz, a nasi specjaliści odpowiedzą jak szybko to będzie możliwe